Top Ad
Manchu Crick Players
www.yoursite.com
Follow your players and get updated as it happens.
Lumia Football Gru
www.yoursite.com
Follow your players and get updated as it happens.

Argentinos Ralio nugalėtoju tapo Latvala Pirmo puslapio

Paskelbtas WRC
2014 gegužės 12

Praėjus metams, kai Jaris-Matis Latvala (Jari-Matti Latvala) pirmą kartą užlipo ant apdovanojimų pakylos atstovaudamas „Volkswagen" komandai, nugalėjo Argentinos Ralyje ir iškovojo antrą pergalę šių metų sezone.

Suomis, pilotuojantis Polo R WRC, buvo greitesnis už savo komandos draugą Sebastieną Ožjie (Sébastien Ogier) 1 minute ir 26.9 sekundėmis. Tai devinta iš eilės „Volkswagen" ekipažo pergalė WRC čempionate ir naujas rekordas, kuris iki šiol priklausė „Citroen".

Krisas Myki (Kris Meeke), pilotuojantis Citroen DS3, antrą kartą šiame sezone lipo ant podiumo. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5 min. 54.7 sek.

"Paeitais metais šiame ralyje lipau ant apdovanojimų pakylos, bet negalėjau pagalvoti, kad man teks ir nugalėti, tai kažkas ypatingo"- sakė Latvala. "Portugalijoj padariau avariją ir maniau kad praradau pasitikėjimą savimi. Jei Ožjie būtų nugalėjęs, tai čempionatas greičiausiai būtų tapęs nuobodus, tačiau dabar intriga išlieka".

meeke-condor-argentina-2014

Jau varžybų pirmą dieną Vokietijos komandos duetas stojo į bekompromisę kova ir penktadienio vakarą neženklią pervarą turėjo Latvala. Tačiau šeštadienį Ožjie kilo bėdų su perkaistančiomis padangomis ir suomis dienos pabaigoje jau turėjo solidžią 31 sekundės persvarą.

Paskutinę varžybų dieną klasikiniuose „El Condor" ir „Giulio Cesare" greičio ruožuose tvyravo tirštas rūkas, o kelias labiau priminė purvo vonias. Tad Ožjie nusprendė nerizikuoti ir nepersekioti Latvalos, kuris po keturių greičio ruožų pridėjo dar vieną minutę prie turėtos persvaros.

Ožjie nugalėjo „Power Stage" ruože ir dabar Latvalą lenkia 24-iais taškais bendroje čempionato įskaitoje.

Myki, po avarijų Meksikoje ir Portugalijoje, taip pat jautė spaudimą, bet nesuklydo. Jis stebėjo paskutiniuose ruožuose artėjantį Andrėjasą Mikelseną (Andreas Mikkelsen) ir puikiai kontroliavo savo tempą. Kirtus paskutinio GR finišo liniją jo persvara prieš norvegą su Polo R buvo 23.6 sekundės.

Pats Mikelsenas turėjo nemalonų išgyvenimą, kai paskutiniame greičio ruože jo automobilio daviklių skydelyje užsidegė generatoriaus lemputė. Dėl trūkusio generatoriaus dirželio jis buvo priverstas pasitraukti iš varžybų penktadienio važiavimuose, tačiau šį kartą viskas baigėsi gerai ir jis pasiekė finišą Vila Karlos Paze (Villa Carlos Paz).

neuville-argentina-2014

Bėdų paskutiniame dope neišvengė ir Tiery Nevilis (Thierry Neuville). Lūžo jo pilotuojamo Hyundai i20 velenas, tačiau belgas nesustojo ir finišavo penktoje vietoje aplenkdamas Robertą Kubicą (Robert Kubica). Lenkas, po gausybės avarijų, šiose varžybose, vardan stabilumo, nusprendė paaukoti šiek tiek greičio ir ši jo taktika pasiteisino.

Elfynas Evansas (Elfyn Evans) savo debiutinėse varžybose Argentinoje finišavo septintas ir aplenkė tokiu pačiu Ford Fiesta RS automobiliu važiavusį Martiną Prokopą (Martin Prokop). Tris paskutinės varžybų dienos greičio ruožus laimėjęs Miko Hirvonenas (Mikko Hirvonen) liko devintas, o WRC 2 klasės nugalėtojas Naseras Al-Atyja (Nasser Al-Attiyah) užbaigė pirmą dešimtuką.

Po šio etapo Pasaulio Ralio Čempionato kovos grįžta į Europą. Šeštas pirmenybių etapas „Rally Italia Sardegna" vyks birželio 6–8 dienomis Viduržemio jūros Sardinijos saloje.

Skaityti 2197 kartai

Palikite komentarą

Fantasy Baseball Players
www.yoursite.com
Follow your players and get updated as it happens.
Philadelphia News
www.examplecricket.com
Get the Day's Top News To Your Desktop With The Free News Toolbar
Live Cricket Matches
www.livecricket.com
Live Cricket Matches Score Card Sports News, Players Profile.

Varžybos

Remėjų nuorodos

Fantasy Baseball Players
www.yoursite.com
Follow your players and get updated as it happens.
Philadelphia News
www.examplecricket.com
Get the Day's Top News To Your Desktop With The Free News Toolbar
Live Cricket Matches
www.livecricket.com
Live Cricket Matches Score Card Sports News, Players Profile.

Sekite mus

Susisiekite su mumis

Adresas: T. Masiulio 18K, Kaunas, LT-7899

Tel: +370 698 86447

Email: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Draugai