Top Ad
Manchu Crick Players
www.yoursite.com
Follow your players and get updated as it happens.
Lumia Football Gru
www.yoursite.com
Follow your players and get updated as it happens.

„Halls Winter rally 2012“ nugalėtojas – latvis Janis Vorobjovs

Paskelbtas LTU
2013 rugsėjo 10

Šį šeštadienį Utenos apylinkėse vykusiame pirmame šių metų ralyje – „Halls Winter rally 2012“ nugalėjo latvių Janio Vorobjovs ir Guntars Zicans ekipažas, važiavę N4 klasės „Mitsubishi Lancer Evo X“ automobiliu.

Antrąją ralio dalį įvyko kelios rokiruotės – pradžioje po septintojo GR lyderio vaidmens ėmėsi Dominykas Butvilas. Tai nudžiugino gausiai susirinkusius žiūrovus, tačiau džiaugsmas ilgai netruko – nugalėtojo estafetę perėmė ir iki lenktynių pabaigos išlaikė latvių ekipažas.

„Kai latviai Lietuvoje laimi pirma kartą – tai gali būti atsitiktinimas, kai antrą kartą – vis dar atsitiktinumas, bet kai trečią – tai tendencija“, – šmaikščiai pergalės džiaugsmu dalinosi Janis Vorobjovs.

Aplenkęs estų Koitla ir Otso ekipažą Dominykas jiems antrosios pozicijos neužleido – jo ir Renato Vaitkevičiaus ekipažas ralį baigė antri. Jų „Lancer Evo X“ automobilis nuo nugalėtojų tempo atsiliko 22 sek. Tiesa, nedaug trūko, kad Dominykas galėjo ralį baigti viduryje paskutinio greičio ruožo.

„Pradėjo baiginėtis kuras ir automobilis pradėjo trukčioti. Teko su keliais kuro lašais laukti finišo. Gerai, kas baigiasi gerai. Beje, priešpaskutiniame greičio ruože išlėkėme iš trasos. Šturmanas Renatas spėjo pagalvoti, kad versimės.“, – pasakojo greičiausias lietuvos pilotas šiame ralyje Dominykas Butvilas.

Trečias – po pusės ralio greičio ruožų lyderiu buvęs minėtas estiškas ekipažas – Kasparas Koitla ir Andresas Otsas. Jie važiavo viena karta senesniu, devintos kartos „Lancer“. Bronzinis ralio tempas – 26 sekundėmis lėtesnis už nugalėtojus.

Būtina paminėti ketvirtos vietos laimėtojus. Nedaug trūko, kad Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko ekipažas su vos per savaitę sutaisytu „Lancer Evo X“ automobiliu būtų užlipę ant nugalėtojų pakylos. Bet jie šiame ralyje buvo 40 sek. lėtesni už nugalėtojus latvius. Tačiau Vytautas neliūdėjo, atvirkščiai, džiaugėsi.
„Galime sakyti, ralį laimėjau dviem aspektais – pirmas, kad aš sugebėjau atvažiuoti į ralį po praėjusio savaitgalio nuotykio, antras – kad sugebėjau jame finišuoti (Vytautas nefinišavo abejuose praeituose etapuose, red.past.)“, – po ralio sakė Vytautas Švedas.

Avarijų neišvengta

Avarijų „Žiemos ralyje“ sunku išvengti. 2012-ųjų ralis – ne išimtis. Nepasisekė Dmitrijaus Miačino ekipažui su „Renault Clio R3“ – jis kelyje „apsikabino“ kelmą. Žala didelė, ralis baigtas.

Penktame greičio ruože avariją patyrė Alexey Mersianov automobilis. Iš trasos teisėjų atskriejo gera žinia – ekipažas sveikas.

GAZAS.LT žurnalistai savo akimis stebėjo 3,4 greičio ruožus. Be jokios abejonės aktyviausiai aštrius posūkius čia įveikė Deividas Jocius. Nauju „Subaru Impreza WRX STi“ automobiliu važiuojantis ekipažas trasoje tiesiog skrido. Deja, skrido per greitai – viename posūkių išlėkė ir rėžėsi į tvartuką. Smarkiai apgadinta dešinė automobilio pusė. Preliminariai jam ralis baigėsi – teisėjai dėl pažeistų saugos lankų varžybų tęsti tikriausiai neleis.

Moteriškas Joanos Survilaitės ir Vestos Survilienės ekipažas taip pat turėjo pasitraukti iš kovos. Galiniu ratu „stuktelėjo“ į kelkraštį, automobilį tęko palikti kelkraštyje...

Buvo dar keletas avarijų, tačiau svarbiausia – nei vienoje nenukentėjo žmonės. Tai – pati geriausia žinia „Winter rally“ organizatoriams. GAZAS.LT vardu siunčiame jiems linkėjimus ir komplimentus už puikiai organizuotą ralį.

Vietiniam herojui Martynui Samsonui nepasisekė

Martynas pirmuose greičio ruožuose rodė neįtikėtina tempą. Kaip jis pats sako, istoriniu automobiliu važiuojantis ekipažas pirmame ruože parodė antrą geriausią laiką. Antrame – trečią. Deja, trečiame ruože M.Samsono „Subaru Impreza WRX STI“ įlėkė į griovį – automobilio traukimas užtruko pusvalandį. Pagal varžybų reglamentą, tokios procedūros gali trukti nedaugiau 15 minučių, tad raudonojo „Subaru“ ekipažui žiemos ralis jau baigėsi.

Siaurame kelyje – keistas lenktyninis kuriozas

„Martin Sport“ komandos šturmanas Ramūnas Šaučikovas pasakoja kuriozinę situaciją. „Itin siaurame kelyje prieš mus sustojo kaimynų baltarusų ekipažas. Rodos, ju automobilis sugedo. Deja, nebuvo kur išsukti, todėl teko laukti, kol automobilis žiūrovų pagalba bus patrauktas nuo trasos.“

Greitu R4 klasės „Mitsubishi Lancer Evo X“ automobiliu važiuojančiam ekipažui tai kainavo 40 sek. Galite tik įsivaizduoti kaip virė piloto Martyno Samuičio kraujas, kol teko tiesiog stovėti ir laukti...

Tai tikrai sugadino nuotaiką Martynui. Vėliau ralis ekipažui tiesiog nesiklostė, kol visų taškų nesudėliojo greičio ruože sugedęs automobilis.

1 Janis Vorobjovs
Guntars Zicans
N4 Mitsubishi Lancer Evo X 01:06:28.4
2 Dominykas Butvilas
Renatas Vaitkevičius
2 Mitsubishi Lancer Evo X +22,6
3 Kaspar Koitla
Andres Ots
N4 Mitsubishi Lancer Evo IX +26,5
4 Vytautas Švedas
Žilvinas Sakalauskas
2 Mitsubishi Lancer Evo X +40,2
5 Aivis Egle
Andis Dauga
N4 Mitsubishi Lancer Evo X +1:15,0
6 Martins Svilis
Aivis Aizsilnieks
A+ Mitsubishi Lancer Evo VIII +01:24,7
7 Maris Neikšans
Ringolds Berzinš
N4 Mitsubishi Lancer Evo X +01:38,9
8 Rokas Lipeikis
Inga Lipeikytė
1 Mitsubishi Lancer Evo VIII +01:56,0
9 Benediktas Vanagas
Irina Kolomeytseva
2 Subaru Impreza WRX STI +01:58,5
10 Stanislav Travnikov
Konstantin Samushiya
A+ Mitsubishi Lancer Evo VIII +02:03,9
Skaityti 1303 kartai

Palikite komentarą

Fantasy Baseball Players
www.yoursite.com
Follow your players and get updated as it happens.
Philadelphia News
www.examplecricket.com
Get the Day's Top News To Your Desktop With The Free News Toolbar
Live Cricket Matches
www.livecricket.com
Live Cricket Matches Score Card Sports News, Players Profile.

Varžybos

Remėjų nuorodos

Fantasy Baseball Players
www.yoursite.com
Follow your players and get updated as it happens.
Philadelphia News
www.examplecricket.com
Get the Day's Top News To Your Desktop With The Free News Toolbar
Live Cricket Matches
www.livecricket.com
Live Cricket Matches Score Card Sports News, Players Profile.

Sekite mus

Susisiekite su mumis

Adresas: T. Masiulio 18K, Kaunas, LT-7899

Tel: +370 698 86447

Email: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Draugai